First Update

Tych, którzy liczyli, że zacznę pisać regularnie, albo przynajmniej częściej, przepraszam. Naprawdę mi przykro.

A tak naprawdę to nie.

Tak to jest jak się po wyzdrowieniu człowiek rzuci w wir pracy (tej prawdziwej, która przynosi hajs i pozwala nie zamieszkać w kartonie), nie ma czasu na przyjemności. A jeszcze mniej go ma dla was. Bywa, są rzeczy ważniejsze, ważne, i czyteln… znaczy się ta stronka. Przecież was wszystkich kocham.

Jak psy dziada w ciemnej ulicy.

Tak czy ptak czasu trochę znalazłem, bo weekend, ale postanowiłem go poświęcić jednak na coś przyjemnego. Czy na grę, a konkretnie na jej rozwinięcie i zaktualizowanie.

piętnastka

bo to o niej mowa, stała się piętnastką w pełnym tego słowa znaczeniu, a nawet więcej niż w pełnym, bo oprócz wymiaru „piętnastkowego”, to jest 4×4, ma jeszcze dwa: 3×3 (pierwotny) i 5×5.

Są też dźwięki, jest suwak dźwiękowy (nie logarytmiczny), jest confetti, jakby się komuś chciało grać tak długo, żeby to ułożyć.

No i coś tam się jeszcze nie zgrywa, rozjeżdża, niewyraźnie coś widać, jeden audioklip trzeszczy, chuj wie czemu (w fazie projektu bangla dobrze), ale gra gra i buczy, nie wykrzacza się, działa nawet na chromie w telefonie.

Dalsze aktualizacje kiedyś wkrótce, nie chce mi się teraz, a na tapecie mam coś nowego.

 

zagraj w taquin

Share This:

No Comments

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.