Getto Katolickie

Odnośnie artykułu:  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/osiedle_tylko_dla_katolikow_23897

Sama idea stworzenia osiedla dla rodzin nie mogących pozwolić sobie na drogie mieszkanie jest w porządku. Mają taniej, zresztą cena chyba zależy od gościa, który domki oddaje. Nie znam się na prawie, jeśli chodzi o zaludnianie jaskiń. Ale tworzenie getta dla dzieci to już przegięcie. Nie wiem, czy genialni pomysłodawcy myślą, że w ten sposób uchronią latorośle przed zgubnym wpływem szatańskiego społeczeństwa…? Będzie jeszcze gorzej. Pomijając fakt, że dzieciaki mieszkające za murem zawsze mają najbardziej przesrane w szkole, to nie mając wokół siebie kontrastu w postaci, dajmy na to, gówniarzy-palaczy, rozbójników, ateistów, innowierców, (przykładów jest multum) będą SPRAGNIONE odmiany. Będą chciały zobaczyć jak to jest INNYM. No i się zacznie. Papieroski, piweczko, igiełka. To tak jak z alergią, jeśli od urodzenia masz kontakt z kurzem, drobnoustrojami i wszelkim syfem dostępnym dla zwykłych śmiertelników, masz nikłe szanse na uczulenie. Jeśli zaś żyjesz w sterylnym środowisku, to po wejściu do realnego świata jesteś kichającym zombie.
Dodajmy do tego wszystkiego sprawiedliwość społeczną – dlaczego jakieś jebane katole mogą mieć taniej, a nie ja? Czy źle wychowuję dzieci? Czy jestem złym człowiekiem? I wśród samych zainteresowanych – ktoś należy do jednej grupy katolickiej, ktoś do pięciu. I ten drugi ma pierwszeństwo, chociaż niepowiedziane, że jest lepszy…
Jak w przypadku „Prometeusza” – pomysł dobry, wykonanie do dupy. Dziwne to, dziwne, ale nie mogę się doczekać, jakiego bałaganu ten pomysł narobi.

Obrazek z profilu facebookowego Ateizm na smutno.

Share This:

No Comments

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.