I weź tu załóż człowieku własną firmę

jebana skarbówka

Nasza władza skutecznie zniechęca do prowadzenia jakiejkolwiek działalności w tym kraju. Na chwilę znów podwyższą VAT, nałożą nowe, bezsensowne podatki, zaostrzą kontrole, jeśli w ogóle można je jeszcze zaostrzyć. Skarbówka ma dostać (o ile jeszcze nie dostała) prawo do wglądu w nasze konta bankowe i historie przelewów. Jak kumpel odda mi za piwo, to przecież się nie wytłumaczę z nagłego wpływu 20zł na konto. Może pieniążek od taty, na studenckie życie, zagwarantowany mi przez konstytucję czy inne prawo, też będzie opodatkowany? Przecież to zysk! Chuj z tego, że tata już zapłacił za te pieniądze podatek.

Pan minister wprost powiedział, że dla nas, młodych, emerytur z ZUSu nie będzie. Więc tak długo jak się da, nie zamierzam płacić żadnych więcej podatków niż VAT i inne gówno przyklejone do produktów, które kupuję. Na ZUS niech ode mnie nie liczą, zdrowotne, dochodowe, czy co tam jeszcze. Niech się pierdolą. A jak czas będzie na założenie firmy, to spierdalam do Norwegii. Chyba, że nie daj Boże będę żonaty. Albo jeszcze gorzej, żonaty i dzieciaty. To do Kanady. Bo w Norwegii dziecko mi zabiorą. Bo będzie smutne. Bo musiało spierdalać ze swojego ukochanego kraju.

Share This:

2 komentarze

  • Wrzeciona Snu 8 kwietnia, 2013 at 10:32 pm

    Do roboty zatem..

    Reply
  • amiveltino 22 kwietnia, 2013 at 5:43 pm

    Ewentualnie nawet jak firma w Polsce ujrzy światło dzienne, zajadłość innych nie zna granic. Najgorsza wersja tego to imo 'Układ Zamknięty'. Kreatywne pomysły ludzi są niszczone, bo szkodzą stałym podjadaczom korytka.

    Reply

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.