Samotność jest całkiem spoko

Włóczykij

Ale nie taka całkowita uber-samotność. Samotność, jak to niektórzy (bo przecież nie większość) postrzegają. Czyli bez baby. Och, Boshe, jaki ty jesteś samotny. Dziwak. Jesteś w takim wieku, że znalazłbyś sobie dziewczynę. A może jest z tobą coś nie tak?

Tak, kurwa. Jest. Według Waszych dziwnych standardów. Mam przyjaciół, i nie czuję się samotny. Owszem, czasem jest we mnie taki mały Włóczykij. Mały, bo na żadne wielkie wędrówki nie chadzam. Czasem na mały spacer. Samotny. Często lubię posiedzieć sam. Ale potrzebuję też kontaktu z ludźmi. I od tego mam swoich ZiOmKuFf. I jestem samotny, ale niesamotny. I chuj, tak naprawdę.

Mamo, jeszcze długo nie zostaniesz teściową. Babcią jeszcze dłużej.

Share This:

4 komentarze

 • mariorneko 25 kwietnia, 2013 at 9:14 pm

  a ja jestem samotna wśród ludzi. i nie lubię tego rodzaju samotności. ale cieszy mnie to, że Twoja samotność Cię zadowala w pewien sposób.

  Reply
  • takisobiekoles 25 kwietnia, 2013 at 9:23 pm

   Ja po prostu zmieniłem podejście. Kiedyś miałem zupełnie odwrotnie. Miałem dziewczynę i byłem szczęśliwy (tak mi się wydawało) w związku, utrzymywałem kontakt ze znajomymi (jakiś tam), ale odczuwałem masakryczną samotność. Kiedy indziej znów byłem wolny, i miałem od chuja znajomych. Znów samotnie, bo tęskniłem do bycia z kimś blisko. Obecnie wiem, czego mi potrzeba, a czego nie. Odnajduję się w swoim życiu. A przynajmniej – tak mi się wydaje 😉

   Reply
 • Tak to jest, jak się korzysta z darmowych rozwiązań | COmiŚLINAnaJĘZYK… 10 września, 2016 at 11:37 am

  […] BAR, czyli deszczowa pogoda w Grudziądzu 2. Brodate dziecko Transformersów i trochę golizny 3. Samotność jest całkiem spoko 4. Dlaczego jestem singlem? 5. Coś o […]

  Reply

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.