Z serii: Ogłoszenia drobne.

Szukam partnerki. Kobiety w sensie, osobnika płci żeńskiej, od urodzenia takowej i bez chęci jej zmiany.
Kandydatka powinna:

1) Mieć większe cycki od moich – ludzie muszą wiedzieć, kto w związku gra rolę damską.

2) Być silna psychicznie, by wytrzymać mnie i całą moją osobę, razem ze wszystkimi odpałami, nierzadko obrzydliwymi, obleśnymi, idiotycznymi, wystawiającymi całą rasę ludzką na pośmiewisko obywateli Kosmosu.

3) Być osobą na tyle popierdoloną, żeby uczestniczyć wraz ze mną ze wszystkim wymienionym w poprzednim punkcie. Uczestniczyć, i czerpać z tego nie mniejszą radość ode mnie.

4) Nie obruszać się na żarty o Żydach, martwych płodach, głodzie, Łotyszach, Twojej starej, Twojej też. Co więcej, powinna również osobiście raczyć mnie podobnymi słodyczami.

5) Wyznawać zasadę, że można żartować ze wszystkiego (słownie: WSZYSTKIEGO), dosłownie ze wszystkiego, bo żarty ze wszystkiego mogą być śmieszne, bez przenoszenia tego do prawdziwego życia (żartujemy o Holocauście, ale traktujemy Żydów jak normalnych ludzi).

6) Lubić długie i trudne rozmowy na żmudne i trudne tematy, w kategoriach takich jak: metafizyka, etyka, moralność, religia, polityka, relacje międzyludzkie, wszystko razem. Kurwa, uwielbiam dyskusje.

7) Być wysportowana. Potrzebuję silnej motywacji, żeby schudnąć, a wspólne bieganie na pewno mi w tym pomoże. A jeszcze bardziej siara, że kloc nie może nadążyć za dziewuchą.

8) Być niższa ode mnie. Dużo. Ale nie za dużo. Małe są fajne. Lol.

9) Lubić grać w League of Legends, Jungle Speed, curvefever, Munchkina. Szczególnie w trzy pierwsze. Z naciskiem na pierwsze dwa. Najbardziej to pierwsze.

10) Uwielbiać czytać książki. Jestem maniakiem książek, nałogi trzeba dzielić. Tak.

11) Lubić chodzić na długie spacery. I bardzo długie spacery.

12) Lubić oglądać zachody słońca. I wschody. I musi umieć na te drugie wstawać. Bo tak.

13) Lubić ostre jedzenie. Bo jest ostre, dobre, ostre, napędzające metabolizm, ostre, orientalne, ostre, powoduje niezdrową rywalizację, i jest ostre.

14) Mieć dystans do siebie. Duży. Bo ja często potrafię dowalić każdemu. Niedelikatny skurwiel czasem ze mnie.

NAJWAŻNIEJSZE: Musi mieć w sobie na tyle samozaparcia, by znosić moją brzydką mordę. Bez krzywienia się. No, krzywić się może, ale rzyganie na ulicy jest raczej średnio mile widziane.

OPCJONALNIE: Może umieć dobrze gotować. Przez żołądek do serca, i takie tam. Ale niekoniecznie. W razie czego pomogę w obieraniu ziemniaków, krojeniu cebuli, zjedzeniu tego wszystkiego…

Propozycje proszę wysyłać na maila: comislinanajezyk@gmail.com. Po wymianie kilku wiadomości podejmę decyzję o zakwalifikowaniu kandydatki do następnego etapu rekrutacji. Pamiętajcie, że na zwyciężczynię czeka wybitnie (nie)fajna nagroda, czyli ja, we własnej obleśnej osobie.

Tak serio, to warunku zostały dobrane tak, by osoba nimi opisywana nie istniała. Więc powstrzymajcie się od komentarzy w stylu „aleś wymyślił” (i tak się pewnie przynajmniej jeden taki pojawi), bo i tak nie zamierzam nikogo wybierać. Bo dążenie do celu jest celem samym w sobie, a osiągnięcie celu odbiera człowiekowi ten cel.

.
.
.
.
.
.
.
.
…no ale jeśli taka dziewczyna istnieje, to niech napisze 😛

PS. Podany mail jest prawdziwy. I mój.

Share This:

4 komentarze

 • xardel 19 czerwca, 2013 at 8:19 pm

  no to dla zasady xD aleś wymyślił xDDD

  Reply
 • Agata 7 lipca, 2013 at 7:58 pm

  Z punktem 9 mogę miec problem ale w reszcie się kwalifikuję. Mam chyba jeden minus jestem za stara 😉

  Reply
  • takisobiekoles 9 lipca, 2013 at 10:51 pm

   Za stara… stara to byś była, gdyby to życie dawało Tobie w kość, a nie odwrotnie 😉 chciałbym mieć Twoją energię i optymizm, wychodzi na to, że ja jestem za stary…

   Mój trzydziestoletni przyjaciel powiedział mi kiedyś, że gdy ze mną rozmawia, czuje się jakby rozmawiał z pięćdziesięciolatkiem…i to był na poły komplement i ostrzeżenie.

   Reply
 • Odkrywczy jestem, nie ma co | COmiŚLINAnaJĘZYK… 4 stycznia, 2014 at 11:52 pm

  […] PRZY TEJ OKAZJI PRZYPOMNIAŁEM SOBIE TO OGŁOSZENIE LOL […]

  Reply

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.